KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 9862423
nr 986 2423
Stig-Owe Jemseby
(1941-2017), Sverige
Gouache, Stig-Owe Jemseby (f. 1941), figur, signerad, ramens innermått: 35x25
Stig-Owe Jemseby, svensk målare, grafiker och skulptör född 1941, död 2017.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 oktober 2015
kl 20:26:51
12/10 19:49:04
Stig-Owe Jemseby
Läs mer om Stig-Owe Jemseby
Gouache